İKRAM HİZMETLERİ PROGRAMI ÖĞRENCİLERİMİZİN SEKTÖR İLE BULUŞMASI

Yüksekokulumuz İKRAM HİZMETLERİ PROGRAMI öğrencileri 21/11/2019 tarihinde ANTALYA EXPO 2016 fuar alanında organize edilen, TÜRKİYE AŞÇILAR VE ŞEFLER FEDERASYONU (TAŞFED) ve AKDENİZ PASTACILAR VE GENÇ AŞÇILAR DERNEĞİ tarafından düzenlenen ‘’ANTALYA GASTRONOMİ FESTİVALİ’’ ne katılmışlardır.

GASTRO ANTALYA; sektörel gelişmelerin takip edilmesi, paylaşılmasının yanısıra sektörün en önemli aktörleri olan aşçıları da bir araya getirmiştir. Festival programı içerisinde gastronominin birçok alanı hakkında konferanslar düzenlenmiştir. 25’den fazla ülkeden 4000’in üzerinde katılımcının yer aldığı Festival programı içerisinde gastronominin birçok alanı hakkında konferanslar düzenlenmiştir. 

GASTRO ANTALYA; sektörel gelişmelerin takip edilmesi, paylaşılmasının yanısıra sektörün en önemli aktörleri olan aşçıları da bir araya getirmiş aynı zamanda festivalde öğrenciler ve şefler bireysel ve ekip olarak yer alıp yarışmışlardır. 

İkram Hizmetleri Programı öğrencileri de festivalin ilk gününde Antalya’da bulunarak sektörel gelişmeleri yakından takip etme imkânı bulmuş, gelecekte yer alacakları alanı daha yakından tanıma fırsatı yakalamışlardır. 

 

Eski Site